تهران، دیباجی جنوبی

بن بست رحیمی، پلاک 104، واحد 8

021-26656130

پاسخگویی در ساعات اداری

روزهای زوج

از ساعت 9:30 تا 14:00

جشن تقدیر و تجلیل از دانش آموزان ممتاز تحت پوشش بنیاد

یکشنبه 8 مهر 1397

 

مراسم تقدیر و تجلیل از دانش آموزان ممتاز تحت پوشش بنیاد با همراهی سرکار خانم میری مددکار و مشاور محترم و چند تن از دست اندرکاران بنیاد روز پنجشنبه 22شهریور 1397در محل دفتر بنیاد برگزار شد.

دانش آموزان دعوت شده در مقاطع مختلف تحصیلی رتبه‌های بسیار عالی و ممتازی داشتند و در بین این عزیزان، شش نفر نیز در زمینه های شعرخوانی، داستان نویسی، ژیمناستیک، والیبال، المپیاد ریاضی و احکام مقام کشوری کسب کرده بودند. به همین مناسبت بنیاد با دعوت از این عزیزان و خانواده‌هایشان برنامه‌های مفرحی تدارک دید و در پایان ضمن تقدیر و قدردانی، کارت هدیه به دانش آموزان اهدا شد.

بی تردید موفقیت این دانش آموزان مدیون تلاش و صبوری مادران آنها و اراده و پشتکار خودشان است؛ اما خانواده‌ها تاکید داشتند که تشویق و ترغیب فرزندان از سوی بنیاد انگیزه بیشتری در دانش آموزان بوجود می‌آورد و تاثیر بسزایی نیز در روحیه خانواده و دانش آموز برجای می گذارد.

بر این اساس بنیاد خیریه علی (ع) علاوه بر تامین معیشت خانوارهای تحت پوشش، همواره رشد علمی و فرهنگی آنها و فرزندانشان را مدنظر داشته است و برنامه‌های متعددی نیز در پشتیبانی از دانش آموزان و بررسی و مشاوره برای حل مشکلات خانواده به منظور فراهم نمودن محیطی امن و آرام برای این عزیزان در دست اجرا داشته و خواهد داشت.

به امید موفقیت روزافزون این عزیزان در آینده پیش رو …