تهران، دیباجی جنوبی

بن بست رحیمی، پلاک 104، واحد 8

021-26656130

پاسخگویی در ساعات اداری

روزهای زوج

از ساعت 9:30 تا 14:00

بنیاد حضرت علی (ع) به خانواده “باهم” پیوست

شنبه 23 بهمن 1395

 

دفترمجازی بنیاد حضرت علی (ربات تلگرامی) سرویسی رایگان و ایمن از مجموعه “باهم” برای پرداخت کمک‌های نقدی شماست کافی است پس از وارد شدن به این ربات تلگرامی و افزودن شماره تلفن، نوع کمک خود را (قلک، پرداخت مستمر، پرداخت موضوعی یا کمپین) انتخاب سپس مبلغ اهدایی خود را مشخص کنید. یک لینک امن برای شما ارسال می‌شود که از طریق آن به درگاه بانکی متصل می‌شوید و پس از اتمام مراحل پرداخت یک رسید دیجیتالی با نام و عکس پروفایلتان دریافت می‌کنید.

  • قلک مجازی: هر نیکوکار قلک مخصوص به خود را دارد و هر مبلغی که در آن واریز کند در این قلک ثبت می‌شود؛ در ضمن مبلغ هم مستقیماً به حساب بنیاد حضرت علی (ع) واریز می‌شود. مزیت مهم این شیوه نسبت به قلک‌های فیزیکی، کاهش هزینه‌های قلک فیزیکی و واریز بی درنگ آن به حساب نهاد است.
  • پرداخت مستمر: بسیاری از موسسات نیکوکاری مبلغی را به صورت ماهیانه از اعضای خود دریافت می‌کنند ولی از آن جا که این فرایند دشوار و پر هزینه است، در بسیاری از موسسات به سهولت انجام نمی‌شود یا اعضا پرداخت خود را فراموش می‌کنند. این شیوه به اعضا این امکان را می‌دهد تا یک پیام یادآوری دریافت کنند و به سادگی پرداخت خود را انجام دهند.
  • پرداخت موضوعی: این ویژگی پرداخت‌هایی که برای موضوعی خاص انجام می‌شوند را پوشش می‌دهد و بنیاد حضرت علی می‌تواند گزارش آنها را داشته باشد و مبلغ واریز شده را در آن موضوع هزینه کند.

تمام مبلغ‌های واریز شده، مستقیم به حساب بنیاد حضرت علی (ع) واریز می‌شود و بابت این سرویس کارمزدی از نیکوکاران دریافت نمی‌شود.

برای ورود و استفاده از این ربات تلگرامی بر روی لینک کلیک کنید: https://t.me/bonyad_ali_bot