تهران، دیباجی جنوبی

بن بست رحیمی، پلاک 104، واحد 8

021-26656130

پاسخگویی در ساعات اداری

روزهای زوج

از ساعت 9:30 تا 14:00

اخبار و گزارش‌ها

عملکرد بنیاد خیریه علی سه ماهه سوم ۹۸
گزارش‌های خبری

گزارش عملکرد بنیاد خیریه حضرت علی (ع)، پاییز ۱۳۹۸

طی این مدت جلسات هیئت مدیره برای تصمیم گیری در مورد مسائل بنیاد و روند برنامه‌های آتی برگزار شد. اقدامات و فعالیتهای بخش‌های مختلف بنیاد خیریه حضرت علی در سه ماهه سوم سال 1398 را می‌توانید مطالعه کنید.

ادامه مطلب »
افتتاح شعبه کاشان
گزارش‌های خبری

افتتاح اولین شعبه بنیاد خیریه حضرت علی (ع) در کاشان

اولین شعبه بنیاد خیریه حضرت علی (ع) روز پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۸ طی مراسمی با حضور دست اندرکاران و مسئولان بنیاد و نیز خیرین و نیکوکارانی از شهرهای تهران و کاشان و با حضور آقای دکتر سیدجواد ساداتی‌نژاد نماینده محترم کاشان در مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.

ادامه مطلب »
برنامه آموزشی بهداشت زنان و پوست
گزارش‌های خبری

برگزاری کارگاه آموزشی «بهداشت زنان و پوست»

در ادامه برگزاری کارگاه آموزشی توانمندسازی خانواده‌های تحت پوشش بنیاد حضرت علی (ع)، در زمینه‌های مختلف از جمله روانشناسی، کارآفرینی و مهارت آموزی، برنامه آموزشی «بهداشت زنان و پوست» توسط سرکار خانم فاطمه سیف‌اللهی برای زنان تحت پوشش بنیاد برگزار شد.

ادامه مطلب »
دیدار مسئولان بنیاد خیریه علی با دکتر صاحبی
گزارش‌های خبری

دیدار با آقای دکتر علی صاحبی موسس مرکز آموزش واقعیت‌درمانی در ایران

تلاش بنیاد خیریه حضرت علی (ع) در رویکرد نوین خود، حمایت از زنان تحت پوشش برای پیشگیری از آسیب‌های بیشتر، افزایش کارآمدی خانواده‌های تحت پوشش و در عین حال ارائه مشاوره‌های درمانی است.

ادامه مطلب »
گزارش‌های خبری

کارگاه روانشناسی با موضوع مسئولیت‌پذیری و ویژگی‌های آن

در ادامه کارگاه‌های پیشین، برنامه دیگری با عنوان «مسئولیت‌پذیری و ویژگی‌های آن» با هدایت جناب آقای اسماعیلی و با حضور خانم‌های مددجو پنجشنبه 28شهریور 1398در محل دفتر بنیاد برگزار شد.

ادامه مطلب »
گزارش‌های خبری

برگزاری کارگاه مقدماتی آشنایی با کارآفرینی

اولین جلسه کارگاه آشنایی با موضوع «کارآفرینی» با حضور دو نفر از تسهیلگران طرح اتاق کارافرینی مدارس در بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان با شرکت نوجوانان و جوانان علاقمند تحت پوشش بنیاد خیریه حضرت علی (ع) و انجمن یاران دانش و مهر برگزار شد.

ادامه مطلب »