تهران، دیباجی جنوبی

بن بست رحیمی، پلاک 104، واحد 8

021-26656130

پاسخگویی در ساعات اداری

روزهای زوج

از ساعت 9:30 تا 14:00

پویش حمایت و مراقبت از کادر پزشکی و درمانی بیمارستان شهید بهشتی کاشان

جمعه 1 فروردین 1399

 

زندگی خالی نیست؛ مهربانی هست، سیب هست،  ایمان هست

                                                آری آری تا شقایق هست زندگی باید کرد…                     

سهراب سپهری

از خصوصیات سازمان‌های مردم نهاد حضور در شرایط بحرانی و خطیر جامعه و فعالیت غیرانتفاعی و داوطلبانه با استفاده از توانایی مالی و معنوی خیرین جامعه است. در شیوع بحران کرونا در سراسر کشور، بنیاد خیریه حضرت علی (ع) نیز همچون سایر سازمان‌ها و موسسات خیریه با کمک حامیان و همراهان خود تلاش کرد نقش خود را ایفا نماید و به یاری بیماران و کادر مسئول و دلسوز بیمارستان‌ها برخیزد.

با آگاهی از شیوع گسترده ویروس کرونا در شهر کاشان و کمبود امکانات حفاظتی پرسنل پزشکی، بنیاد پویشی را در قالب حمایت و مراقبت از کادر پزشکی و درمانی بیمارستان شهید بهشتی کاشان به منظور تهیه لباس بیمارستانی (گان) راه اندازی کرد. این پویش در قالب قدردانی از ایثار و تلاش‌های شبانه‌روزی کادر پزشکی و درمانی پنجشنبه 22اسفند از ساعت 2بعد از ظهر آغاز و با حمایت بی دریغ خیرین و همراهان بنیاد تا 10شب همان روز، 31میلیون تومان جمع‌آوری شد که به حساب شرکت دنیس درمان واریز و ۱۷۰طاقه پارچه برای تهیه گان مورد نیاز بیمارستان شهید بهشتی تحویل دانشگاه علوم پزشكی کاشان شد. همچنین ۴دستگاه مانیتور قلبی و تنفسی به مبلغ 76میلیون تومان نیز توسط بنیاد و حامیان مالی آن برای بیمارستان شهید بهشتی تهیه شد.

آقای دکتر ستوده از خیرین و همراهان بنیاد در کاشان اذعان داشتند در این مدت که درگیر این اپیدمی خطرناک شده‌ایم صحنه هایی از ایثار کادر پزشکی و مردم و خیرین مشاهده می شود که شاید قبل از این تصور هم نمی‌شد. به زعم ایشان، از خودگذشتگی و ایثار در این کشور قدمت هزاران ساله دارد. همچنین آقای دکتر ستوده از استاد بزرگواری به نیکی یاد کردند که کل پاداش بازنشستگی خود حدود ۱۶۰میلیون تومان، را برای خرید یک دستگاه ونتیلاتور به بیمارستان بهشتی اهدا کرد.