تهران، دیباجی جنوبی

بن بست رحیمی، پلاک 104، واحد 8

021-26656130

پاسخگویی در ساعات اداری

روزهای زوج

از ساعت 9:30 تا 14:00

همکاری مشترک بنیاد خیریه حضرت علی با انجمن یاران دانش و مهر

شنبه 19 مرداد 1398

 

بنیاد خیریه حضرت علی (ع) بر این باور است که با همکاری و همفکری با دیگر موسسات و انجمن های خیریه و سمن ها بهتر و بیشتر می‌تواند در مسیر توانمندسازی زنان سرپرست خانوار و آموزش فرزندانشان گام بردارد. بر این اساس با هدف ارائه خدمات هدفمند و کیفی به مددجویان تحت پوشش بنیاد چهارشنبه 26تیر 1398 نمایندگان بنیاد با سرکار خانم مشایخ و چند تن دیگر از دست اندرکاران انجمن یاران دانش و مهر در دفتر این موسسه دیدار کردند.
در این نشست توضیحات کوتاهی از تاریخچه فعالیت های بنیاد خیریه حضرت علی (ع) و انجمن یاران دانش و مهر ارایه و درباره حوزه‌های مشترک احتمالی گفتگو شد. پس از آن با توجه به هدف بنیاد که توانمندسازی بوده و نیز هدف انجمن یاران دانش و مهر که شکستن چرخه فقر با استفاده از ابزار قدرتمند آموزش است، دو برنامه و کارگاه آموزشی برای نوجوانان و جوانان تحت پوشش پیشنهاد و طراحی شد. ماحصل این نشست مشترک به شرح زیر است:

  1. برگزاری همایش آشنایی با برنامه نویسی و بازاریابی مجازی توسط انجمن یاران دانش و مهر در تاریخ ۱۰مرداد برای نوجوانان و جوانان تحت پوشش دو خیریه؛
  2. برگزاری کارگاه کارآفرینی توسط بنیاد خیریه حضرت علی (ع) برای نوجوانان و جوانان تحت پوشش دو خیریه به منظور هدایت مددجویان به فعالیت حرفه ای‌تر در حوزه های کاری مورد علاقه شان، کسب درآمد و استقلال مالی.