تهران، دیباجی جنوبی

بن بست رحیمی، پلاک 104، واحد 8

021-26656130

پاسخگویی در ساعات اداری

روزهای زوج

از ساعت 9:30 تا 14:00

طرح نان و سلامتی برای نیازمندان سیستان و بلوچستان

شنبه 30 فروردین 1399

 

کرونا به ما یادآوری کرد که بدون دغدغه زندگی دیگران و همیاری تک تک ما، نه تنها خوشبختی که حتی سلامتی ما هم ناممکن است. پس در این شرایط بحرانی دست یاری به هم می‌دهیم حتی به قدر تهیه یک قرص نان و بسته ای صابون، تا هموطنان ما در مناطق کم برخوردار قدری از غم نان بیاسایند و از بیماری به دور باشند.

بنیاد خیریه حضرت علی (ع) با مشارکت موسسه توسعه پایدار اردیبهشت به مناسبت ماه رمضان؛ ماه خدا، از شما دعوت می‌کند برای تهیه نان و صابون هموطنان نیازمند و زنان سرپرست خانوار در شهر زاهدان و محله‌های شیرآباد، همت‌آباد، دایی‌آباد، کریم‌آباد، کارخانه نمک، پشت گاراژها و شهرک دامداران و چند روستا در اطراف این شهر، همچون همیشه همراه ما باشید.

هزینه یک هفته «نان و صابون» هر خانواده ۶۰هزار تومان است؛ اما … شما هر قدر که می‌توانید.

گزارش مالی کمک‌های مردمی و نیکوکاران در طرح نان و سلامتی بنیاد خیریه حضرت علی(ع) تا تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ به شرح زیر است.
از آغاز کمپین تاکنون مبلغ ۶۷۴.۴۵۳.۰۰۰ ریال جمع آوری شده است که در هفته اول این طرح مبلغ ۵۱.۴۲۲.۰۰۰ریال و در هفته دوم مبلغ ۵۱.۴۹۲.۰۰۰ریال بابت تهیه نان ۱۰۰خانوار ساکن در مناطق شهرک دامداران، محله پشت گاراژها، شیرآباد، همت‌آباد، کارخانه نمک، باباییان، کریم آباد، و دایی‌آباد و روستاهای حاجی‌پناه و سرجنگل شهر زاهدان و مبلغ ۹.۹۰۰.۰۰۰ریال نیز برای تهیه صابون مایع یکماه این خانواده‌ها با همت و همکاری موسسه “توسعه پایدار اردیبهشت” جهت اجرای طرح پرداخت شد.

خوشبختانه با توجه به استقبال بی نظیر حامیان و نیکوکاران عزیز از این کمپین، این امکان فراهم شد که خانواده‌های نیازمند بیشتری در سایر مناطق روستایی شهر زاهدان تحت پوشش طرح قرار بگیرند. از اینرو با اعلام همکاری دوستان در “خانه هدی” این امکان میسر شد تا با پرداخت مبلغ ۱۲۹.۵۹۰.۰۰۰ريال جهت تهیه آرد و صابون مایع برای یکماه، طرح نان و سلامتی را در شش روستای سیادک، پدگی، چشمه یک و چشمه دو، کورین و چاه زرد برای ۱۵۱ خانواده اجرایی کنیم.

لازم به ذکر است که این طرح می‌تواند با همراهی شما، بعد از ماه مبارک رمضان و در روستاهای نیازمند دیگر سیستان و بلوچستان هم ادامه یابد.


از آغاز کمپین تاکنون مبلغ ۸۰۲.۶۹۰.۰۰۰ ریال جمع آوری شده است که در هفته سوم طرح “نان و سلامتی” مبلغ ۵۱.۴۹۲.۰۰۰ریال بابت تهیه نان ۱۰۰خانوار ساکن در مناطق شهرک دامداران، محله پشت گاراژها، شیرآباد، همت‌آباد، کارخانه نمک، باباییان، کریم‌آباد، و دایی‌آباد و روستاهای حاجی‌پناه و سرجنگل شهر زاهدان با همکاری موسسه “توسعه پایدار اردیبهشت” پرداخت شد.

همچنین مبلغ ۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰ریال که توسط یکی از خیرین در قالب طرح “نان و سلامتی” جهت کمک به مشکلات معیشتی ۱۰۰ خانواده از مردم مناطق سیل زده شهرستان فنوج پرداخت شده بود در دستور کار مجموعه قرار گرفت که با همکاری موسسه “توسعه پایدار اردیبهشت” و با تهیه سبدهای غذایی شامل: کنسرو لوبیا، رب گوجه فرنگی، روغن، سویا، کشک، ماست، عدس، نخود، لوبیا قرمز، فلافل و ماکارونی که بر اساس فرهنگ مصرف غذایی منطقه انتخاب شده بود هر کدام به ارزش یک میلیون ریال خریداری، بسته‌بندی و توسط جمعی از فعالان فرهنگی و اجتماعی سیستان و بلوچستان توزیع شد.

لازم به ذکر است که این طرح می‌تواند با همراهی شما، بعد از ماه رمضان و در شهرها و روستاهای نیازمند دیگر سیستان و بلوچستان همچنان ادامه یابد.

 

  گزارش مالی طرح نان و سلامتی خانه هدی 1

 گزارش مالی طرح نان و سلامتی خانه هدی 1

 گزارش مالی طرح نان و سلامتی موسسه توسعه پایدار اردیبهشت