تهران، دیباجی جنوبی

بن بست رحیمی، پلاک 104، واحد 8

021-26656130

پاسخگویی در ساعات اداری

روزهای زوج

از ساعت 9:30 تا 14:00

جلسه مشترک اعضای بنیاد حضرت علی با خیریه های کاشان

سه شنبه 29 بهمن 1398
جلسه مشترک بنیاد علی با خیریه های کاشان

بنیاد خیریه حضرت علی(ع)، با هدف هم‌اندیشی و هم‌افزایی با سایر موسسات خیریه‌، نشست مشترکی روز پنجشنبه 17بهمن 1398 در محل دفتر بنیاد در شهر کاشان برگزار کرد. در این نشست که با حضور چند تن از دست اندرکاران بنیاد خیریه حضرت علی (ع) از تهران و کاشان و مدیرانی از خیریه‌های ولی عصر (عج)، یاس کبود، جامعه نابینایان، سیدالشهداء، امام حسن مجتبی، بنیاد کودک، توانبخشی هاجر، آبشار عاطفه‌ها و کاشانه مهر برگزار شد، رئیس هیئت مدیره بنیاد خیریه حضرت علی (ع) ضمن خیرمقدم به میهمانان، تاریخچه مختصری از شکل گیری و اهداف این موسسه را برای حاضران تشریح کرد، پس از آن مدیران خیریه‌های حاضر در نشست، درباره نوع فعالیت موسسه و نحوه ارائه خدمات خود به مددجویان سخن گفتند.

در ادامه، آقای حاج اسماعیلی از مشاوران بنیاد خیریه، به تشریح راهکارهای نوین بنیاد حضرت علی (ع) برای ارائه خدمات به مددجویان و شیوه‌های توانمندسازی آنان پرداخته و ابراز امیدواری کردند که نشست‌های مشترک ادامه یابد و این تبادل اطلاعات و همکاری فی مابین بنیاد و موسسات خیریه نتایج مثبتی برای مددجویان و خیریه‌ها در پی داشته باشد. همچنین ایشان آمادگی خود و سایر همکاران بنیاد را برای ارائه مشاوره و جلسات هم اندیشی به منظور بهبود شرایط روحی و روانی مددجویان تحت پوشش در شهر کاشان اعلام نمودند.

در پایان، آقای صفاری‌نژاد از اعضای مجمع هم‌اندیشی سازمان‌های مردم نهاد کاشان، ضمن تشکر از دست‌اندرکاران بنیاد خیریه برای برپایی این نشست، از پیشنهاد کمک و همکاری بنیاد برای برگزاری کارگاه‌های آموزشی توان افزایی مددجویان استقبال کرده و خواهان برگزاری هر چه زودتر این کارگاه‌ها در شهر کاشان شدند.