کمک‌های نقدی و غیرنقدی۱۳۹۶-۵-۱۰ ۲۱:۵۳:۵۲ +۰۴:۳۰

حساب‌های خیریه

بانک ملی ایران

بانک ملی
شماره حساب: ۰۲۲۱۲۵۱۰۰۵۰۰۶
شماره کارت: ۱۲۸۲-۹۹۷۰-۹۹۱۸-۶۰۳۷
شماره شبا: IR710170000000221251005006
به نام بنیاد حضرت علی (ع)

بانک اقتصاد نوین

بانک اقتصاد نوین
شماره حساب: ۱-۶۳۶۲۶۱۶۰-۸۵۰-۱۳۵
شماره کارت: ۳۰۱۳-۴۰۰۲-۱۲۱۹-۶۲۷۴
شماره شبا: IR380550013585063626160001
به نام بنیاد حضرت علی (ع)

بانک شهر

بانک شهر
شماره حساب: ۷۰۰۸۰۹۰۴۵۸۷۸
شماره کارت: ۶۲۶۸-۹۰۰۱-۰۶۱۰-۵۰۴۷
شماره شبا: IR910610000000700809045878
به نام بنیاد حضرت علی (ع)

کمک‌های نقدی

عزیزانی که قصد دارند با کمک‌های نقدی یا نذورات خود، خیریه را در خدمت رسانی به اقشار آسیب‌دیده و نیازمند جامعه یاری کنند، می‌توانند این کمک‌ها را از طریق شماره حساب‌های اعلام شده در اختیار بنیاد حضرت علی (ع) قرار دهند. این کمک‌ها در برنامه‌های بنیاد مانند توزیع کالا و مواد غذایی و پروژه‌هایی که خیریه برای توانمندسازی زنان سرپرست خانواده در نظر گرفته است صرف می‌شوند.

کمک‌های غیرنقدی

بنیاد حضرت علی (ع) آمادگی دارد تا در کنار کمک‌های نقدی شما، کمک­‌های غیرنقدی و کالایی را نیز دریافت کند و در قالب برنامه­ توزیع کالا و خواروبار آنها را در اختیار نیازمندان قرار دهد. این کمک­‌ها می‌توانند شامل خواروبار و موادغذایی و نوشت‌افزار … باشد. برای این منظور شما می­‌توانید کمک­‌های خود را به دفتر بنیاد خیریه واقع در خیابان دیباجی‌جنوبی، نرسیده به سه‌راه کامرانیه، بن بست رحیمی، پلاک ۱۰۴، واحد ۸ تحویل دهید.

لازم به ذکر است در هنگام دریافت کمک‌های نقدی و غیرنقدی، رسید دریافت آن به شما عزیزان تحویل داده می­‌شود و در گزارش مالی پایان سال ارزش ریالی این کالاها به اطلاع شما رسانده می­‌شود.

دفتر مجازی بنیاد خیریه حضرت علی (ع)

دفتر مجازی بنیاد خیریه حضرت علی (ع) یک ربات تلگرامی از مجموعه “باهم” برای پرداخت کمک‌های نقدی شماست؛ کافی است پس از وارد شدن به این ربات تلگرامی و افزودن شماره تلفن، نوع کمک خود را (قلک، پرداخت مستمر، پرداخت موضوعی یا کمپین) انتخاب سپس مبلغ اهدایی خود را مشخص کنید. یک لینک امن برای شما ارسال می‌شود که از طریق آن به درگاه بانکی متصل می‌شوید و پس از اتمام مراحل پرداخت یک رسید دیجیتالی با نام و عکس پروفایلتان دریافت می‌کنید.

لازم به ذکر است که تمام مبلغ‌های واریز شده، مستقیم به حساب بنیاد حضرت علی (ع) واریز می‌شود و بابت این سرویس کارمزدی از نیکوکاران دریافت نمی‌شود.

جهت ورود به دفتر مجازی بر روی لینک کلیک کنید: https://t.me/bonyad_ali_bot