کمپین باهم برای پرداخت دیه محیط بانان زندانی موفق شد

فراخوان بنیاد حضرت علی(ع) برای آزادی محیط بانان زندانی محکوم به پرداخت دیه…
محیط بانان نگاهبان زیست بوم سرزمین مادری ما هستند و گاه در این راه از جان خویش نیز مایه می گذارند.هم اکنون دو تن از این عزیزان حمید بیگی و ماشاالله مهنایی به سبب درگیری با شکارچیان غیرمجاز محکوم به پرداخت ۷۲میلیون تومان دیه شده اند وبه علت ناتوانی در پرداخت این مبلغ چند سالی است در زندان به سر می برند و خانواده های شان در رنج و عذاب.

شوربختانه به دلیل ضوابط خاص اداری و مالی امکان پرداخت این مبلغ از محل حساب های دولتی سازمان حفاظت محیط از زیست نیز وجود ندارد. از این رو بنیاد حضرت علی(ع) با همکاری محمد درویش مدیر کل دفتر آموزش و مشارکت‌های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست، از همه نیکوکاران و خیران درخواست می کند در تهیه مبلغ دیه این دو نفر قبل از نوروز ۱۳۹۶ همیاری نمایند تا با آزادی آنان، نوروزی شاد و بیادماندنی برای خانواده این دو عزیز طبیعت ایران فراهم شود.

شما همیاران گرامی با پرداخت کمکی هر چند اندک می‌توانید گامی موثر در تامین دیه این عزیزان بردارید. برای حمایت مالی از طریق دفتر مجازی بنیاد حضرت علی (ع) بر روی لینک زیر کلیک کنید:

لینک دفتر مجازی بنیاد حضرت علی (ع)

با همراهی شما نیکوکاران عزیز این پروژه با موفقیت به پایان رسید و مبلغ ۲۱٬۷۰۰٬۰۰۰ ریال آن از طریق دفتر مجازی بنیاد امام علی (ع) به حساب گنجه پشتیبان زیست بوم واریز شد.

۱۳۹۶-۳-۱۴ ۰۱:۳۶:۴۵ +۰۴:۳۰۲۸ام بهمن, ۱۳۹۵|کمپین‌های حمایتی|