پویش حمایت و مراقبت از کادر پزشکی و درمانی بیمارستان شهید بهشتی کاشان

زندگی خالی نیست؛ مهربانی هست، سیب هست،  ایمان هست

                                                آری آری تا شقایق هست زندگی باید کرد…                     

سهراب سپهری

از خصوصیات سازمان‌های مردم نهاد حضور در شرایط بحرانی و خطیر جامعه و فعالیت غیرانتفاعی و داوطلبانه با استفاده از توانایی مالی و معنوی خیرین جامعه است. در شیوع بحران کرونا در سراسر کشور، بنیاد خیریه حضرت علی (ع) نیز همچون سایر سازمان‌ها و موسسات خیریه با کمک حامیان و همراهان خود تلاش کرد نقش خود را ایفا نماید و به یاری بیماران و کادر مسئول و دلسوز بیمارستان‌ها برخیزد.

با آگاهی از شیوع گسترده ویروس کرونا در شهر کاشان و کمبود امکانات حفاظتی پرسنل پزشکی، بنیاد پویشی را در قالب حمایت و مراقبت از کادر پزشکی و درمانی بیمارستان شهید بهشتی کاشان به منظور تهیه لباس بیمارستانی (گان) راه اندازی کرد. این پویش در قالب قدردانی از ایثار و تلاش‌های شبانه‌روزی کادر پزشکی و درمانی پنجشنبه ۲۲اسفند از ساعت ۲بعد از ظهر آغاز و با حمایت بی دریغ خیرین و همراهان بنیاد تا ۱۰شب همان روز، ۳۱میلیون تومان جمع‌آوری شد که به حساب شرکت دنیس درمان واریز و ۱۷۰طاقه پارچه برای تهیه گان مورد نیاز بیمارستان شهید بهشتی تحویل دانشگاه علوم پزشکی کاشان شد. همچنین ۴دستگاه مانیتور قلبی و تنفسی به مبلغ ۷۶میلیون تومان نیز توسط بنیاد و حامیان مالی آن برای بیمارستان شهید بهشتی تهیه شد.

آقای دکتر ستوده از خیرین و همراهان بنیاد در کاشان اذعان داشتند در این مدت که درگیر این اپیدمی خطرناک شده‌ایم صحنه هایی از ایثار کادر پزشکی و مردم و خیرین مشاهده می شود که شاید قبل از این تصور هم نمی‌شد. به زعم ایشان، از خودگذشتگی و ایثار در این کشور قدمت هزاران ساله دارد. همچنین آقای دکتر ستوده از استاد بزرگواری به نیکی یاد کردند که کل پاداش بازنشستگی خود حدود ۱۶۰میلیون تومان، را برای خرید یک دستگاه ونتیلاتور به بیمارستان بهشتی اهدا کرد.

۱۳۹۹-۱-۱ ۱۱:۴۶:۰۱ +۰۳:۳۰۱ام فروردین, ۱۳۹۹|گزارش‌های خبری|

ثبت ديدگاه